Koszyk

Zadzwoń do nas: 502 823 602

Zadzwoń

Zadzwoń do nas 502 823 602

Social

O nas

PROPAGRAND to marka dla ludzi którzy mają  wątpliwości, nie boją się zadawać pytań, myślących samodzielnie i nie wierzących bez sprawdzenia wiadomościom zalewającym nas przez media, które żywią się naszym strachem. Kontekst jest najważniejszy.

Rozpoczęliśmy działać w sierpniu  się w 2020 roku.

PROPAGRAND to nasza odpowiedź na aktualną sytuację, na wdrażany na całym świecie model chiński – nie tylko walki z pandemią ale również zarządzania społeczeństwami. To odpowiedź na manipulacje medialne, działania PR które doprowadziły do histerii którą nazywamy kowidozą i uznajemy za większe zagrożenie dla ludzkości niż pojawienie się kolejnego koronawirusa wywołującego u  90 % ludzi bezobjawową „chorobę”.

KIM JESTEŚMY ?

Kamilla i Michał – małżeństwo z 21-letnim stażem, dumni rodzice dwójki dorosłych dzieci. Kamilla prowadzi od lat jednoosobową działalność gospodarczą studio graficzne, Michał to współwłaściciel Biura Podróżników Flugo.

14 marca Premier ogłaszając decyzję o zamknięciu granic wywrócił nasz świat do góry nogami.

Przez kolejne 5 miesięcy próbowaliśmy zrozumieć przyczyny i obserwowaliśmy skutki Kowidozy rozlewającej się po świecie i zarażającej miliardy ludzi.

Szukaliśmy odpowiedzi na pytania na forach naukowych z których nas usuwano za niewygodne pytania, dyskusje – kuriozalna sytuacja miał miejsce na profilu fundacji SZCZEPIENIA – Rozwiewamy Wątpliwości. Otrzymaliśmy odpowiedź: „my tu żadnych wątpliwości nie rozwiewamy” sic!

Podobnie było na profilu Crazy Nauka kiedy usunięto całą dyskusję, oskarżając nas o fakenewsa gdy podaliśmy, jaki procent ludzkości zmarł z powodu hiszpanki, jaki z/na covid. Zauważyliśmy, że każdego pytającego, mającego wątpliwości upycha się w szufladce z napisem: szur, foliarz, płaskoziemiec, antyszczep, że monopolizuje się przekaz medialny pozornie pod hasłem walki z fake news’ami a na monopole i propagandę mamy alergię od dzieciństwa.

Kamilla zaprojektowała kilka pierwszych wzorów, Michał rozesłał po znajomych i … zaczynamy !

 

 

 

Darmowa wysyłka

Na zamówienia powyżej 200zł z wysyłką InPost

Do 14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności online

PayPal / MasterCard / Visa