Koszyk

Zadzwoń do nas: 502 823 602

Zadzwoń

Zadzwoń do nas 502 823 602

Social

MUCHY ATAKUJĄ

” TAK PANOSZĄ SIĘ SZKODNIKI, SŁANE DO NAS Z AMERYKI”

zaczęło sie od propagandy niemieckiej- w sierpniu 1944 roku pojawiła sie informacja o samolotach amerykańskich zrzucających szkodnika -stonkę ziemniaczaną na teren Niemiec. Info to powróciło w propagandzie komunistycznej-niemieckiej i polskiej w roku 1950. Do boju ruszyły zastępy młodzieży walczyć z wrażym owadem zrzucanym przez Amerykanów , którzy w ten sposób rzucają kłody pod nogi budowie socjalizmu. W walkę, właściwie w wojnę ze stonką ziemniaczaną zaangażowano cały Naród- literaci pisali wiersze, Trybuna Ludu publikowała wieści z frontu, piętnowała bumelantów z „wrogich środowisk wiejskich”, którzy nie dość aktywnie zbierali stonkę na polach. W raportach Milicji i UB pojawiały sie raporty o księżach, którzy zalecali niedzielny wypoczynek zamiast udziału w „czynach społecznych polegających na szukaniu i zbieraniu stonki. Hucpa trwała do lat 60′ kiedy to pestycydy wykosiły stonke i można było spokojnie budować SOCJALIZM choć wróg nie spał:)

„AŻ WŁOS SIĘ JEŻY. NOWE ODKRYCIA W/S COVID”

wp.pl- jedno z najbardziej pandemicznych „wolnych mediów: nie odpuszcza siania paniki i publikuje artykuł, którym powołuje sie na naukowców z Iranu (…) Muchy, które poddano analizom, zostały złapane w okolicach szpitala, który przez 8 tygodni był centrum walki z COVID-19 w regionie Shiraz. Owady zostały zamrożone, co pozwoliło naukowcom na dokładniejsze ich badanie. Okazało się, że cząsteczki koronawirusa wykryte zostały na powierzchni pancerzyka, nóżek i skrzydełek u 75 proc. osobników, zaś u 37 proc. przebadanych much ślady koronawirusa wykryto również w organach wewnętrznych.” Oddajmy głos EKSPERTOM:

„O to, czy muchy przenoszą koronowirusa zapytana została też prof. Joanna Zajkowska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zdaniem epidemiolożki, prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem przez muchę jest niskie. „Nie można tego wykluczyć, jednak moim zdaniem, jako epidemiologa, jest to mało prawdopodobne” – mówi prof. Zajkowska cytowana przez „Fakt”. Doktor nauk medycznych Piotr Gryglas, kardiolog i internista zapytany o to samo w programie „Koronawirus. Raport” w TVN24 odpowiadał: „Mamy prace, które pokazują, że muchy niosą ze sobą niebezpieczeństwa, bo są elementem zakaźności w populacji. Jeśli chodzi o koronawirusa, to takich badań nie ma. Wyobraźmy sobie jednak, że po wydzielinie oddechowej – na przykład po kichnięciu – chodzą muchy, które przenoszą drobiny. Pamiętajmy o czasie utrzymywania się wirusa na różnych powierzchniach. Sytuację przenoszenia wirusa można sobie teoretycznie wyobrazić. Jak się zrobi ciepło, chroniłbym swoją żywność”. Kwestię przenoszenia koronawirusa przez muchy weryfikowały też inne serwisy factcheckingowe, a wniosek brzmiał: nie ma dowodów na roznoszenie koronawirusa przez muchy.”(https://fakehunter.pap.pl/raport/b35c7669-6014-4364-bb51-b2042d52898f)

 

czyli niby nie, ALE…jak SYSTEM będzie chciał to wystarczy odpowiednia ilość tego typu publikacji i będziemy biegać z siatkami na owady…jak w Chinach Mao, gdzie wrogiem uczyniono wróble czy też w Mandżurii okupowanej przez Japończyków gdzie władze okupacyjne ogłosiły wojnę z MUCHAMI i szczurami. Systemy totalitarne lubią wskazywać wrogów i angażować społeczeństwa w wojnę- czyż obecnie jesteśmy daleko od powtórek z historii ?

A sporo dobrych historii znajdziecie w naszej biblioteczce: KSIĄŻKI – Propagrand

Darmowa wysyłka

Na zamówienia powyżej 200zł z wysyłką InPost

Do 14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności online

PayPal / MasterCard / Visa