Koszyk

Zadzwoń do nas: 502 823 602

Zadzwoń

Zadzwoń do nas 502 823 602

Social

Doktorek Radzi – lekarz Łukasz Durajski

Ministerstwo Zdrowia  ogłosiło, że po przyjeździe z Czech i Słowacji obowiązywać będzie kwarantanna. Wyłączone z niej zostaną osoby, które otrzymały dwie dawki szczepionki na COVID-19 lub posiadające negatywny wynik testu na koronawirusa. Dzień wcześniej w środę 24 lutego w trakcie konferencji resort odniósł się także do tematu maseczek. Aktualnie dozwolone jest noszenie wszystkich rodzajów maseczek. Nie można ich jednak zastępować m.in. przyłbicami i chustami. Jak widzimy informacja to dotarła do pana Łukasza o czym poinformował na swoim fejsie dzień przed wizytą w studio i selfiaczkiem, czyli nie ma mowy, aby informacja o obowiązku zasłaniania ust i nosa DDMA+ W nie dotarła wcześniej do pana Doktorka.

 

Doktorek Radzi -lekarz Łukasz Durajski

to pediatra w trakcie specjalizacji, ekspert WHO, prowadzący „Pogromcy medycznych mitów” w TVN Style, Przewodniczący Zespołu ds. Szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, nazwałbym pana Łukasza  zwolennikiem wojny  z covid poprzez  implementację modelu chińskiego walki z pandemią.

Wysłuchajmy pana Doktorka – wypowiedź o maseczkach i zerknijmy wyżej na selfie ze Studia TV..:

Doktorek w Onet o maseczkach

i jeszcze o maseczkach: ” Proszę zobaczyć, jak świetnie poradzili sobie Włosi. Jeśli ktoś wpuści do sklepu klienta bez maseczki, na sklep nakłada się 30 dni kwarantanny, a na klienta – 400 euro kary. Proszę mi wierzyć, tam każdy sklep pilnuje, żeby klient miał założoną maseczkę – tłumaczy lek. Łukasz Durajski. – To dlaczego nasza władza nie potrafi tego wyegzekwować? ”

Kim jeszcze jest doktorek?

ZWOLENNIK TELEPORAD

„Do przychodni miała przyjść mama z dziewczynką, która kasłała. – Chodziło o osłuchanie, jaka mogła być przyczyna. Podczas wcześniejszej teleporady okazało się jednak, że ośmiolatka jest szkoły, gdzie nauczycielka ma koronawirusa. A zatem w ogóle w takiej sytuacji nie powinna się przemieszczać, a tym bardziej przychodzić do przychodni. Bo to jest narażanie pacjentów, którzy pojawiają się z innymi kłopotami zdrowotnymi – zwraca uwagę ekspert.” Czyli dziewczynki nikt nie osłuchał?

PRZECIWNIK WESEL, PUŁKOWNIK COVIDIAŃSKI I PIEWCA DDM I AZJATYCKIEJ DEMOKRACJI

  1. Epidemia przestanie się rozwijać, kiedy my zaczniemy stosować się do zaleceń – tłumaczy lek. Łukasz Durajski. – To jedyna sensowna odpowiedź
  2. Dystans społeczny, zasłanianie nosa i ust oraz częste mycie rąk – to trzy najlepsze metody ochrony przed koronawirusem. Dają praktycznie 100 proc. pewność, że się nie zarazimy i nie przekażemy naszego wirusa dalej. To znane, tanie, proste i skuteczne metody. Ale my szukamy nie wiadomo czego, jest ogromny opór wśród Polaków – tłumaczy Durajski
  3. Na epidemię musimy patrzeć przez pryzmat wojny. Naszym wrogiem jest wirus. W sytuacji wojny nikt nie myśli o tym, żeby zrobić huczne wesele. Najwyżej skromniutki ślub – tłumaczy lekarz

    – Jak mantrę powtarzam: trzymajcie dystans, noście maski, myjcie ręce. Nie poradzimy sobie inaczej.- mówi lek. Łukasz Durajski, rezydent pediatrii, zajmujący się tematyką szczepień i medycyny podróży Tylko w ciągu kilku ostatnich dni przybyło nam kilka tysięcy zakażonych. – Ale przecież te osoby, zanim dowiedziały się, że są zakażone, swobodnie się przemieszczały, na przykład były na wakacjach. Wiec teraz te ogniska mogą być już wszędzie – wyjaśnia.

    – Wystarczy spojrzeć na dwa słynne w ostatnich dniach zdjęcia, by wyobrazić sobie, jak wirus się rozprzestrzenia: plaża we Władysławowie i kolejka na Śnieżkę . Oba pokazują, że to, co wydarzyło się jeśli chodzi o liczbę nowych przypadków, nadal jest dużym niedoszacowaniem.

  4. W Azji nikt takiego problemu nie ma. Jak w Chinach ktoś dyskutował, stwarzał niebezpieczeństwo, zaraz pojawiała się policja, pakowała delikwenta w czarny worek i zawoziła do izolatki – mówi Durajski.

KONFLIKT INTERESÓW ?

Pan Łukasz pełni rolę tuby propagandowej pandemii. Ale trochę przesadził z chciwością. Zgodnie z narracją namawiał do szczepień przeciwko grypie oferując usługę w przychodni w której pracował. Kiedy oszalały ze strachu tłum dobijał sie do aptek po ostatnie dawki szczepionek, nasz doktorek zabezpieczył towar i sprzedawał po 400 pln o czym uprzejmie doniosło m.in. TOK FM . Doktorka zawieszono, ale jak widzimy powrócił w chwale. Co ciekawe- rozmawiałem o Doktorku z dwoma lekarzami- jeden – neurolog pracujący w szpitalu i prywatnie stwierdził, że Doktorka należy pozbawić praw wykonywania zawodu, drugi- stomatolog pracujący wyłącznie prywatnie wzruszył ramionami i stwierdził- „no, i? jest okazja to sie zarabia”.

Darmowa wysyłka

Na zamówienia powyżej 200zł z wysyłką InPost

Do 14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności online

PayPal / MasterCard / Visa