Koszyk

Zadzwoń do nas: 502 823 602

Zadzwoń

Zadzwoń do nas 502 823 602

Social

COVIDYZM A TURYSTYKA

MICE: Meetings Incentive Conferance Event

czyli branża Spotkań, Wyjazdów Motywacyjnych, Konferencji i Eventów – branża, w której działam/działałem ponad 20 lat. Od miesięcy przyglądam się ze zdumieniem jak jest miażdżona zakazami, nakazami spychana jest w niebyt i żyje złudzeniami, że już za dwa tygodnie wszystko wróci do normy.

Jeszcze bardziej zdumiewający jest fakt zaproszenia na łamy branżowego miesięcznika czołowego pandemisty i beneficjenta Nowej Normalności – dr Pawła Grzesiowskiego…

SYTUACJA ZMIENIA SIĘ DYNAMICZNIE. WIRUS KRĄŻY I MUTUJE

informuje krzykliwy nagłówek pod wielkim zdjęciem Grzesia. Dalej może być tylko lepiej:) We wstępie odnajdujemy klasyczną propagandową retorykę wojenną (…) musimy się zbroić na kilku polach, stawiać na powszechne szczepienia, planować maksymalnie elastycznie radzi Grześ…

szczepienia=wolność

SZCZEPIENIA=WOLNOŚĆ (wieża telewizyjna w Dusseldorfie)

Czyli szczepienia mają wg Grzesia i innych propagandzistów przywrócić wolność? w tym przypadku wolność podróżowania? Jak to się ma do faktów – żądania negatywnego testu od zaszczepieńców przy przekraczaniu granic? Ano.., nieważne(…) pandemia przebiega falami, które trwają około 3 miesiące, potem następuje 2-3 miesięczna stabilizacja i ponownie rośnie liczba zachorowań. Ten cykl mogą przerwać tylko masowe szczepienia.– informuje Grześ.

Uff, odetchnęliśmy z ulgą – czyli przyjmujemy szpryce i wracamy w świat? Nie, nie, nie…przecież kasa jest w testach… Na pytanie o perspektywy dla branży turystycznej Grześ odpowiada krótko (…) Testy, testy, jeszcze raz testy. (…) trzeba testować dwukrotnie, raz przed przekroczeniem granicy, a drugi raz po 5-7 dniach – twierdzi Grzesiowski. I tak właśnie dzieje się np. na Sri Lance, gdzie żeby wjechać trzeba przedpłacić testy – jeden przed wylotem, drugi na lotnisku, trzeci po 5-7 dniach a jeśli jest się dłużej to jeszcze jeden po 14 dniach…

PORZUĆCIE NADZIEJĘ

w tym jednym wywiadzie Grzesiowski stwierdził:

pandemia przebiega falami, które trwają około 3 miesiące, potem następuje 2-3 miesięczna stabilizacja i ponownie rośnie liczba zachorowań. ”

oraz odpowiadając na pytanie „czy możemy określić kiedy pandemia się skończy?

Nie, bo to nowy wirus RNA, który łatwo mutuje, co oznacza że dawne pandemie nie dają nam żadnej wiedzy”

i powrót do propagandowej retoryki wojennej:

„musimy zbroić się na wielu polach, począwszy od testów, przez urządzenia oczyszczające powietrze (czyżby jakaś inwestycyjka znajomych Grzesia?) po szczepienia..”

 

PRZYSZŁOŚĆ TURYSTYKI

Covidyzmie – nowym systemie totalitarnym powstającym na naszych oczach, gdzie segregacja rasowa zostaje zastąpiona segregacją sanitarną, turystyka krajowa jeszcze jako tako się utrzyma, za to zagraniczna stanie się dobrem luksusowym, dla wybranych, posłusznych, zaszczepionych, z certyfikatami – system chińskiej kontroli społecznej i oceny wyraźnie spodobał się rządzącym.

Czy obudzimy się prędzej czy później w globalnych Chinach 5.0 ? Chiny deklarują pomoc:) i są gotowe do budohttps://www.flugo.pl/wynajem-kamperow/wy globalnego systemu nadzoru.

Dlatego ruszam w biznes wynajmu kamperów 🙂

Darmowa wysyłka

Na zamówienia powyżej 200zł z wysyłką InPost

Do 14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności online

PayPal / MasterCard / Visa